Store finder

 

HAKKIMIZDA

 

Faaliyete geçtiğimiz ilk günden itibaren, yurtiçi ve yurtdışında birbirinden seçkin ve farklı projelerde edinmiş olduğumuz 25 seneyi aşkın tecrübemizi, DORCHİN İNŞAAT çatısı altında sizlere sunmaktan mutluluk duymaktayız.

 

DORCHİN İNŞAAT TAH. MÜH. MİM. İTH. İHRACAT VE TİC. LTD. ŞTİ ADIYLA 2021 yılında faaliyetlerine başlamış olan şirketimiz, kurucularının Seyran İnş.ve Müh.Ltd.Şti., AKÇAM İnşaat, Yamaçlar Yapı Elk.İnş.Tur. San.ve Tic.Ltd.Şti ve Oma Müh.Müş.İnş.Tur.San.ve Tic.Ltd.Şti. ünvanları ile bugüne kadar tamamlamış oldukları projeler,iş bitirme belgeleri ve referans listelerinde sizlere sunulmuştur. Kuruluşumuzdan bu yana yetki ve sorumluluk aldığımız, Endüstriyel Yapılar, Sanayi Yapıları, Baraj, Köprü ve Viyadükler, Termik Santraller, Hidroelektrik Santralleri, Rüzgâr Enerji Santralleri, Jeotermal Enerji Santrali, Hastane İnşaatları, Metro İnşaatları, Yol İnşaatları, Hafif Raylı Sistem, İçme Suyu Tasfiye Tesisi, Su Arıtma Tesis İnşaatları, Sanat Yapıları projelerini başarıyla ve süresinde tamamlamış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

 

25 yıllık tecrübemize dayanarak tamamlamış olduğumuz tüm işlerdeki başarımızı, aynı görev ve sorumluluk bilinciyle DORCHİN İNŞAAT olarak üstleneceğimiz tüm projeleri zamanında ve sorunsuz teslim etmek her zaman temel ilkemiz olarak kalacaktır. Sürekli kalite, güven ve koşulsuz müşteri memnuniyetini ana prensip olarak kabul eden firmamız, üstlenmiş olduğu tüm projeleri zamanında ve eksiksiz tamamlamıştır. Firmamızın sahip olduğu kalite bilinciyle insana ve çevreye dost yapılar sunmaktadır.

 

Bu amaç doğrultusunda, kuruluşunuzun seçkin projelerinde sizlerle birlikte görev üstlenmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, işlerinizde başarılar dileriz.